nr 495 7370
Piedestal
trä, höjd: 100 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 12 november 2007 kl 16:58:14
Tid |
Kund |
Bud |
150 kr
150 kr